sobota, 29 czerwca 2019 18:19

Poszukiwania służb za zaginionym

 
Poszukiwania służb za zaginionym źródło: OSP Witkowo

Od sobotniego południa przed kilka godzin strażacy z trzech jednostek wspólnie z policjantami przeczesywali pola i lasy w poszukiwaniu zaginionego Łukasza Rumianowskiego.

W sobotę 29 czerwca przed godziną 12:00 strażacy z OSP Witkowo, OSP Niechanowo oraz OSP Trzuskołoń zostali poproszeni o pomoc w poszukiwaniach za zaginionym Łukaszem Rumianowskim. 34-letni mężczyzna w czwartek 27 czerwca przed południem wyszedł ze swojego domu w Witkowie i od tej pory rodzina nie ma z nim kontaktu. Tego samego dnia około 12 był widziany w Niechanowie i po tym ślad po nim zaginął. 

Strażacy ze wspomnianych jednostek wspólnie z policjantami z Witkowa i Trzemeszna 29 czerwca przeszukiwali tereny w okolicach Nowej Wsi Niechanowskiej oraz Trzuskołonia (gmina Niechanowo). Około 17 decyzją kierującego akcją poszukiwania zostały przerwane. 

Łukasz Rumianowski ma około 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie oraz może mieć kilkudniowy zarost. 

Ktokolwiek, kto może udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. 61 426-02-11, telefon alarmowy 997.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane