piątek, 28 czerwca 2019 13:32

Bariery zatrzymały samochód

 
Bariery zatrzymały samochód źródło: OSP Łubowo

W czwartkowe popołudnie służby otrzymały powiadomienie o samochodzie osobowym, który miał zawisnąć na skarpie w miejscowości Żydówko w gminie Łubowo.

Zdarzenie miało miejsce 27 czerwca po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy jadący przez wspomnianą miejscowość, na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył silnie w bariery energochłonne, zsuwając się wraz z nimi po skarpie - na szczęście uniemożliwiając wypadnięcie do położonego niżej rowu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które po przybyciu zabezpieczyły miejsce zdarzenia i uszkodzony pojazd. Kierujący samochodem po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie wymagał hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane