środa, 26 czerwca 2019 21:53

Pożar samochodu na ul. Poznańskiej

 
Pożar samochodu na ul. Poznańskiej zdjęcie nadesłane

W środowy wieczór straż pożarna otrzymała powiadomienie o pożarze samochodu dostawczego, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Swarzędzkiej.

Do zdarzenia doszło 26 czerwca chwilę po godzinie 21:00. Jak poinformowali nas Czytelnicy, na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Swarzędzkiej zapaliła się komora silnika w samochodzie dostawczym. W wyniku działania ognia w szybkim tempie pożar objął cały pojazd.

Na miejsce przyjechał zadysponowany zastęp JRG Gniezno, który przystąpił do gaszenia pojazdu za pomocą wody i piany gaśniczej. Następnie działania ograniczyły się do zabezpieczenia pojazdu i ściągnięcia go z jezdni. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Przez pewien czas ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

 

Zdjęcia i filmy nadesłane przez Czytelników

2 komentarzy

  • Link do komentarza tomfaj czwartek, 27 czerwca 2019 09:47 napisane przez tomfaj

    Czegoś tu nie rozumiem. Ludzie się gapią z daleka zamiast wziąć gaśnicę i spróbować zagasić to auto. Czy już nikt nie wozi w aucie obowiązkowej gaśnicy? Czy po prostu ludzie mają to w nosie i wolą sobie popatrzeć na ognisko, pokręcić filmiki telefonem? Przecież to palące się auto na pewno mijało wiele samochodów. Ręce opadają. A kierowca gdy zauważył ogień dlaczego nie chwycił za gaśnicę?

  • Link do komentarza Zenon czwartek, 27 czerwca 2019 00:19 napisane przez Zenon

    Temperatura oraz kuny, które przegryzają kable. Cudem uniknąłem podobnego pożaru.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane