wtorek, 11 czerwca 2019 07:50

Nocny pożar przyczepy

 
Nocny pożar przyczepy źródło: OSP Łubowo

W nocy z niedzieli na poniedziałek pod Gnieznem doszło do groźnie wyglądającego pożaru. Błyskawiczna akcja gaśnicza pozwoliła jednak zażegnać zagrożenie.

Do zdarzenia doszło w nocy, 10 czerwca około 1:40. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie jednego z gospodarstw w Woźnikach (gmina Łubowo) doszło do pożaru przyczepy kempingowej. Pierwsze doniesienie zakładało iż w środku mogła znajdować się butla z gazem.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia przez dwa zastępy OSP Łubowo oraz jeden z JRG Gniezno, zastano rozwinięty pożar przyczepy, na którą podano dwa prądy wody w celu ugaszenia płonącej konstrukcji oraz zabezpieczenia znajdującej się obok hali warsztatowej.

Podczas akcji, na skutek działania ognia spłonęły też składowane obok opony, które podczas działań strażaków wybuchały. Po kilkunastu minutach trwających działań sytuację udało się opanować, a płonące elementy stłumiono pianą gaśniczą. Na miejscu obecna była również policja.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny