wtorek, 04 czerwca 2019 07:16

Zderzenie trzech samochodów w Żydowie

 
Zderzenie trzech samochodów w Żydowie źródło: PSP Gniezno

W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło na głównej drodze przechodzącej przez Żydowo (DK 15) 3 czerwca około godziny 16. Na ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia trzech pojazdów, które nastąpiło przed przejściem dla pieszych. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, OSP Żydowo oraz OSP Czerniejewo, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Podróżujący opuścili pojazdy o własnych siłach, natomiast jednej z kierujących udzielono pomocy przedmedycznej, a następnie przekazano zespołowi ratownictwa medycznego, który zabrał ją do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP Gniezno i OSP Czerniejewo


3 komentarzy

  • Link do komentarza KEGAN wtorek, 04 czerwca 2019 17:48 napisane przez KEGAN

    To obszar zabudowany MAX-50 ale kto bogatym zabroni- czyżby babcia wtargnęła na pasy

  • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 04 czerwca 2019 11:59 napisane przez rezigiusz

    Ostatnio miałem grzeczność jechać w tzw. strefie "tempo 30" obowiązującej na terenie kilku ulic w Gnieżnie. Powiem tak jechało za mną dwoje motocyklistów gdzie w niewybrednych słowach zwracali swoje niezadowolenie iż jeżdżę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przypominam wszystkim kierowcom że dane ograniczenie jest "do" a nie "powyżej" danego ograniczenia prędkości nie zależnie czy jest to 30 czy 50,60, 70 czy 90 to jest "do" danej prędkości.

  • Link do komentarza Alfred wtorek, 04 czerwca 2019 09:49 napisane przez Alfred

    Cwaniaki tak jeżdzą na drodze gdzie można jechać max 90 km/h jadą sobie jak na ekspresowej !!!!!! Więcej Policji na drogach chciałbym widzieć w naszych rejonach

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane