poniedziałek, 27 maja 2019 13:00

Kolejny wypadek na feralnym skrzyżowaniu

 

W poniedziałkowe południe na skrzyżowaniu dróg prowadzących z Żydowa do Czerniejewa i Pawłowa, doszło do groźnego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 27 maja, około 11:40 w Gorańcu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ww. skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen Polo i Peugeot 406, w wyniku którego oba pojazdy przemieściły się z jezdni na ogrodzenie pobliskiej posesji.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Żydowo oraz OSP Czerniejewo, które po przybyciu na miejsce zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzone pojazdy. Zespół ratownictwa medycznego zajął się osobą poszkodowaną. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. To już kolejne zdarzenie drogowe w ostatnich miesiącach , które ma miejsce na ww. skrzyżowaniu.

1 komentarz

  • Link do komentarza kierowca z okolicy wtorek, 28 maja 2019 09:54 napisane przez kierowca z okolicy

    No tak, znaki swoje a kierowca swoje ... Później przy okazji kolejnego dzwona dziennikarz pisze "feralne skrzyżowanie" zamiast "głupota kierowcy i nieznajomość znaków doprowadziła do wypadku".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane