poniedziałek, 20 maja 2019 18:00

Zderzenie z pijanym motorowerzystą

 
Zderzenie z pijanym motorowerzystą archiwum redakcji

Kierujący jednośladem trafił do szpitala po zderzeniu, do którego doszło w minioną sobotę w Czerniejewie.

Do zdarzenia doszło 18 maja o godzinie 20:20 na Placu Pawła Cymsa w Czerniejewie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 19-letni mieszkaniec Czerniejewa, jadąc od strony ul. Poznańskiej w kierunku ul. Polnej zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku kierującym motorowerem marki Romet, którym kierował 33-letni mieszkaniec gminy Czerniejewo. 

Motorowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierowca Volkswagena był trzeźwy, natomiast poruszający się Rometem miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane