poniedziałek, 20 maja 2019 11:36

Obrońmy nasze prawa

  mn
Obrońmy nasze prawa zdjęcie nadesłane

Idźmy na wybory do Parlamentu Europejskiego – apeluje poseł Krzysztof Ostrowski i dodaje: To wybory o wielką stawkę.

W ostatnich latach mogliśmy się przekonać, że Polacy muszą mieć w Brukseli takich przedstawicieli, którzy będą bronili polskich interesów, polskich wartości, a nie interesów innych państw. Prawodawstwo unijne wielokrotnie wymusza dostosowywanie naszych przepisów do przepisów unijnych, polscy europarlamentarzyści powinni więc czuwać nad tym, by europejskie prawo nie było sprzeczne z naszym interesem narodowym – podkreśla poseł Prawa i Sprawiedliwości i jak dodaje. - Niezwykle trudno rządzi się w kraju, gdy europarlamentarzyści są do Polski negatywnie nastawieni. 26 maja mamy okazję to zmienić, mamy okazję wybrać takich europarlamentarzystów, którzy będą wierni europejskim ideom założycieli Unii Europejskiej - Europie Ojczyzn, a nie uprzywilejowanej pozycji Niemiec czy Francji. Idźmy na wybory i obrońmy nasze prawo do narodowej waluty, a nie do euro, do decydowaniu o wychowywaniu dzieci, do programów rodzina 500 +, 300+, 13 emerytura, niższego wieku emerytalnego, do kupowania towarów tej samej jakości, co w UE, do powstrzymania nielegalnej imigracji, do szacunku i poszanowania wyznawanych wartości. To wybory o wielką stawkę. To początek cyklu wyborczego. W ciągu roku będziemy decydować o losie Polski i Polaków. Będziemy decydować o tym, w którą stronę pójdziemy i będziemy, także decydować o tym, czy obronimy się przed zagrożeniami.

13 komentarzy

 • Link do komentarza Monia piątek, 24 maja 2019 08:33 napisane przez Monia

  Ale trolli tu biega - ale Gniezno wiadomo czerwono-pomarńczowe i do tego jeszcze te kolorki marają z po cichu z czarnym - z tego wychodzi LGBT tęcza i proszę macie swoje miasto które zatrudnia samych swoich, urządza tęczowe marsze i świetlane z poparciem władz wszelakich! Egzorcyzmy potrzebne i to takie mocne!

 • Link do komentarza wilk piątek, 24 maja 2019 00:40 napisane przez wilk

  Jeszcze raz napiszę PO i całe to POKO czy KE to partie SŁUPY,tak samo jak Amber Gold i będą działać dla dobra swoich mocodawców,czyli przeciwko polskiemu społeczeństwu !!!!!

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 23 maja 2019 22:32 napisane przez Koryfeusz

  Nie chcę takich rzeczy jak akcja "Widelec", strzelanie do protestujących ludzi, naloty służb na dziennikarzy, bicie zatrzymanych na komisariacie. Takie rzeczy to widzieliśmy za PO i za czasów gdy Schetyna kierował resortem spraw wewnętrznych. Ja nie chcę żeby demokrację zastąpiła dyktatura, dlatego nie zagłosuję na tę całą koalicję. Wprawdzie to wybory do Parlamentu Europejskiego, ale poparcie antydemokratycznej opozycji może wzmocnić ich siły i dać im energię przed wyborami krajowymi. Dla dobra demokracji lepiej więc, żeby ta opozycja nie nabrała sił, to też nie można ich wspierać.

 • Link do komentarza Gnieznianin czwartek, 23 maja 2019 20:27 napisane przez Gnieznianin

  Brawo Panie pośle. W Gnieźnie platfusy pokazały obiecanki, a powyborach wzrost ciepłej wody w blokach, większą strefa postojowa, wzrost opłat strefy, zadłużone MPK, roszady kadrowe w UM i starostwie. Kopacz mówi o remoncie spalonego ratusza choć wielki pożar był 11 lat wcześniej hening chyba bełkotała o wpisaniu do ustaw zapisów które już są od dwóch lat o tym że na spotkaniu pomyliła flagę monaco z polską nie wspomnę. A banery polo przy cmentarzach wskazują gdzie uprawiają politykę?

 • Link do komentarza Czesio czwartek, 23 maja 2019 19:01 napisane przez Czesio

  PO KOmbinowało żeby Ko paczowa mogła porzucać sobie w dinozaury kamieniami, że aż naftaliną pachniało. No i ten niezapomniany skok na kasę wyborców w OFE, Zakitowali se na ponad 150 mld złotych budżet z naszych pieniędzy, a 250mld luki Vatowskiej to na waciki wzięli. Pamiętamy!
  Zresztą o czym tu mówić jak ówczesny prezydent to by pilotów posłał w bój nawet na drzwiach od stodoły. A ile śmiechu było z Arukowitza, biegajacego w te i nazod przed redaktorkami w sejmie, by nie wycedzić słowa nt. służby zdrowia. Ostatnio te biedne dzieci w szkołach wzięte w strajkowe jarzmo zakładnicze OHYDA! POKOT i kamieniu koopa :-(

 • Link do komentarza marszałek czwartek, 23 maja 2019 16:22 napisane przez marszałek

  Nigdy na PiS. Dosyć hańby.

 • Link do komentarza Henryk czwartek, 23 maja 2019 10:15 napisane przez Henryk

  Rada miasta i powiatu w Gnieżnie jest w większości czerwona. Szkoda, że nie ma Jaruzelskiego ? ? ?

 • Link do komentarza Filip środa, 22 maja 2019 02:28 napisane przez Filip

  PIS za co się zabrał to idealnie popsuł, takich specjalistów już chyba długo nie znajdziemy. Przykłady: ceny; warzyw, owoców, paliwa , reformy ; szkolnictwo, służba zdrowia (kolejki), terminy w sądach. Panie Ostrowski gdzie te ułatwienia w służbie zdrowia do lekarzy nie tylko specjalistów ale i podstawowej opieki, gdzie zwiększone wynagrodzenie lekarzy, ratowników. A na koniec jak tam PAŃSKIE POMYSŁY NA EGZAMINY W GNIEŹNIE NA PRAWO JAZDY i na MOTOROWER gdzie jako radny sejmiku PAN OBIECYWAŁ. ZNOWU OBIECANKI a sobie kasa. Może z PIS-em będzie w końcu tak jak z PZPR też obiecywali z pustego i co , gdzie wylądowali ? A ta czystość majątków działaczy PIS- u. A wyroki - radny z Bydgoszczy co bił żonę.

 • Link do komentarza bobhaus wtorek, 21 maja 2019 23:50 napisane przez bobhaus

  Pośle Krzysztofie przestań pan bełkotać. Strach przed przegraną i rozliczeniem przez wyborcę tak działa ze wpisuje pan na profilu pod nickami troli takie bzdury które serwuje pańska partia przy pomocy przekazu dnia..??

 • Link do komentarza marrtta wtorek, 21 maja 2019 14:28 napisane przez marrtta

  Zastanawiam się, czy ludziom najpierw odbiera rozum i dlatego zapisują się do pisu, czy najpierw się zapisują, a potem tracą rozsądek, zdolność logicznego myślenia i przyzwoitość?

 • Link do komentarza Czytelnik poniedziałek, 20 maja 2019 23:26 napisane przez Czytelnik

  Koniecznie trzeba iść na wybory i głosować na PiS, żeby znowu nie stali pod sądami ze świeczkami, a pani sędzia Sądu Najwyższego zapalała świeczkę i się tego wypierała, mimo, że był ten fakt pokazany w telewizji. Takie mamy sądy.

 • Link do komentarza rita poniedziałek, 20 maja 2019 23:18 napisane przez rita

  Ludzie z PISU to osoby wykształcone,które wiedzą jak rządzić a nie marionetki które mamy w naszym samorządzie. Ludzie na kogo głosujecie, zastanówcie się co to za koalicja bez programu. Barwna koalicja ludowcy (zieloni) komuchy (czerwoni) i różni tęczowi. Mam nadzieję, że że dorobkiewicze lub wieczni"dyrektorzy itp odpadną
  Nasza historia od nas tego wymaga dla naszych patriotów, którzy walczyli o wolność a nie donosili.

 • Link do komentarza FOKA poniedziałek, 20 maja 2019 13:29 napisane przez FOKA

  Mądre słowa! Gdyby nie "walka" europarlamentarzystów z PO z polskim rządem prawie natychmiast po wyborach (KOD powstał kilka dni po wyborach w 2015 ponieważ już!!! wiedzieli, że PIS będzie rządził źle) - ciągłe donoszenie na rzekome uchybienia w prawie, proszenie o karanie Polski obojętnie z jakiego powodu (kornik, aborcja, Trybunał Konst., itd.), głosowania za ustawami szkodzącymi Polsce i Polakom - bylibyśmy ze "sprzątaniem" Polski dużo dalej. To co zrobiło PIS przez 4 lata - szacun!
  Ale jeszcze raz - spróbuj iść, gdy ktoś wiąże ci nogi!!! Teraz szalenie ważny wybór przed nami. I niech KE nie mówi, że na PIS zagłosują tylko niewykształceni, z małych mieścin i wiosek, ludzie ograniczeni umysłowo itd. (takie wypowiedzi członków PO/N można znaleźć na każdym kroku), NIE! Jesteśmy dobrze wykształceni, znamy historię naszego kraju i nie tylko, kochamy Polskę i jesteśmy gotowi wiele poświęcić dla dobra kraju i jego obywateli. Proszę, idźcie na wybory i wybierzcie mądrze! Pamiętajcie także o niedawnych wyborach samorządowych, obietnicach PO czy to w Gnieźnie czy w Warszawie i o tym co nastąpiło po wyborach. Spełnianie obietnic. Oczywiście, ale jak będą warunki, pieniądze ... czyli NIGDY! To PO. Głosuj na PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane