piątek, 10 maja 2019 07:51

Pożar samochodu na S5

 
Pożar samochodu na S5 źródło: OSP Czerniejewo

W późny, czwartkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze pojazdu, do jakiego doszło na zjeździe z drogi ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 9 maja, około 22:20. Wówczas to jednostki OSP Czerniejewo i OSP Łubowo zostały powiadomione o pożarze pojazdu, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S5 w rejonie węzła Wierzyce. Na miejsce skierowano ww. zastępy oraz JRG Gniezno.

Po przybyciu pierwszych strażaków na miejsce, zastano rozwinięty pożar samochodu osobowego marki Audi sq7, znajdującego się na zjeździe z trasy. Od razu przystąpiono do gaszenia pojazdu, a w celu pełnego stłumienia źródła ognia wykorzystano pianę. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Działania na miejscu trwały przez około godzinę, a pojazd został usunięty przez pomoc drogową

źródło: OSP Czerniejewo i zdjęcia nadesłane

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane