wtorek, 23 kwietnia 2019 09:57

Program „Czyste Powietrze” - spotkanie dla mieszkańców

  mn
Program „Czyste Powietrze” - spotkanie dla mieszkańców archiwum redakcji

W najbliższy piątek odbędzie się spotkanie dla mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego, dotyczące programu Czyste Powietrze.

26 kwietnia 2019 r. (piątek) w ramach współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w godz. 10:00-12:30 w sali sesyjnej im. Stefana Wojciecha Trąmpczyńskiego w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie odbędą się bezpłatne warsztaty szkoleniowe dla pracowników urzędów gmin z terenu powiatu oraz Starostwa Powiatowego, dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, na których zostaną omówione zasady i sposób wypełniania wniosków o dofinansowanie.

Od godziny 13:00 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców powiatu, którzy będą mieli możliwość zadawania pytań przedstawicielom WFOŚIGW w Poznaniu, odnośnie procedur związanych z wypełnieniem wniosku o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane