poniedziałek, 15 kwietnia 2019 15:29

Nożownik usłyszał zarzut próby zabójstwa

 
Nożownik usłyszał zarzut próby zabójstwa źródło: KPP Gniezno

Sprawca czwartkowego ataku na pracownicę sklepu monopolowego usłyszał zarzut próby zabójstwa. Został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia w godzinach popołudniowych w jednym ze sklepów na os. Tysiąclecia. Jak wynika z dotychczasowych naszych ustaleń, do lokalu wszedł starszy mężczyzna, który od razu skierował się do ekspedientki. Kiedy do niej podszedł, wyciągnął nóż i zadał kobiecie trzy ciosy. Zaatakowanej pomogli przypadkowi ludzie, którzy obezwładnili napastnika i powiadomili o zdarzeniu policję. Kobieta trafiła do szpitala, który po opatrzeniu już opuściła.

Sprawca napaści, który według naszych informacji jest także mieszkańcem tego osiedla i był znany ekspedientce, po przekazaniu policjantom został zatrzymany. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie, która wobec 62-letniego mężczyzny zdecydowała się skierować zarzut o usiłowanie zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku wobec podejrzanego i został on aresztowany na trzy miesiące.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane