czwartek, 28 marca 2019 15:29

Pijany wpadł autem w pole

 
Pijany wpadł autem w pole archiwum redakcji

W minioną środę w Grotkowie w gminie Niechanowo doszło do kolizji spowodowanej przez młodego, pijanego kierowcę. 

W dniu 27 marca 2019 roku około godziny 17:20 w miejscowości Grotkowo w gminie Niechanowo doszło do kolizji drogowej. Jak wynika z ustaleń Policji, kierujący pojazdem marki Rover, 22-letni mieszkaniec gminy Niechanowo, jadąc od strony miejscowości Czechowo wpadł do rowu, a następnie wjechał w pole.

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem mechanicznym.

Teraz sprawca zdarzenia odpowie za poruszanie się samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zdarzenia drogowego oraz kierowanie pojazdem bez posiadania prawa jazdy.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane