wtorek, 26 marca 2019 09:34

Wypadek na rozjeździe na S5

 
Wypadek na rozjeździe na S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy ranek na zjeździe z drogi ekspresowej w kierunku Czerniejewa, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem małego samochodu dostawczego.

Do zdarzenia doszło 26 marca, chwilę przed godziną 8:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem, jadąc S5 w kierunku Gniezna, na węźle Wierzyce uderzył z impetem w barierki rozdzielające pas ruchu od zjazdu z drogi. 

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon wypadku, rozlane płyny eksploatacyjne oraz uszkodzony pojazd. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy kierującemu.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się jednym pasem. 

źródło: OSP Łubowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny