piątek, 22 marca 2019 19:27

Mężczyzna wypadł z wieżowca na Winiarach

 

W piątkowy wieczór na os. Jagiellońskim doszło do tragedii. Z ostatniego piętra wieżowca wypadł mężczyzna - nie przeżył upadku.

Do zdarzenia doszło 22 marca około 18:40 w budynku wielorodzinnym na os. Jagiellońskim. Jak wynika z nieoficjalnych informacji z okna mieszkania, znajdującego się na 11. piętrze, wypadł młody mężczyzna.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybyli policjanci, a wkrótce po tym zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo prowadzonej przez kilkanaście minut reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu. 

Na tę chwilę nie wiadomo, czy było to samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek. Dokładne okoliczności tragedii ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na miejscu obecni byli także strażacy, którzy pomogli policjantom zabezpieczyć miejsce zdarzenia. 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane