poniedziałek, 18 marca 2019 08:22

Kolejna nocna interwencja strażaków w tej samej wsi

 
Kolejna nocna interwencja strażaków w tej samej wsi źródło OSP Czerniejewo

W nocy z niedzieli na poniedziałek, po raz kolejny w ostatnim czasie doszło do pożaru na terenie Golimowa w gminie Czerniejewo. Akcja gaśnicza trwała około trzy godziny.

Do zdarzenia doszło 18 marca, około godziny 2:50. Wówczas to OSP Żydowo i OSP Czerniejewo zostały wraz z JRG Gniezno zadysponowane do pożaru pomieszczeń gospodarczych na terenie jednej z nieruchomości w Golimowie (gmina Czerniejewo). 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano rozwinięty pożar kilku pomieszczeń starego budynku gospodarczego, przy czym jedno z nich wypełnione było aż po sam dach drewnem oraz węglem. W trakcie prowadzonych działań akcję gaśniczą prowadzono z kilku stron, by zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia oraz starano się stłumić już rozwinięte płomienie. Po opanowaniu sytuacji, strażacy przystąpili do dogaszania płonących materiałów oraz częściowej rozbiórki obiektu, na samym końcu zalewając go pianą gaśniczą. 

Akcję gaśniczą zakończono po około trzech godzinach. W działaniu brało udział w sumie pięć zastępów. Na miejscu była także policja.

źródło: OSP Czerniejewo

2 komentarzy

  • Link do komentarza Lob wtorek, 19 marca 2019 11:38 napisane przez Lob

    Wiadomo dobrze kto to podpala, jedna osoba się przyznała, nagarania z kamery są również lecz policja jakoś nie jest w stanie czegokolwiek zrobić...

  • Link do komentarza Mateusz poniedziałek, 18 marca 2019 10:57 napisane przez Mateusz

    Golimowo... wioska/osada liczaca 28 osob i do cholery nie mozna złapac świra ktory zabiawia sie w podpalanie??? moze wystarczy zalozyc tam 2 kamery i skoncza sie nocne zabawy...NIKT obcy tego nie podpala!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane