poniedziałek, 18 marca 2019 07:43

Wieczorny pożar przy ul. Kilińskiego

 

W niedzielę gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do zadymienia, jakie zostało zauważone na klatce schodowej kamienicy przy ul. Kilińskiego.

Do zdarzenia doszło 17 marca, około godziny 21:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy budynku wielorodzinnego przy ww. ulicy, zauważyli iż klatkę schodową wypełnia gęsty dym. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. Po dotarciu pod wskazany adres, dość szybko okazało się iż przyczyną zadymienia był płonący na parterze kamienicy pojemnik na odpady, który został natychmiast wyciągnięty na zewnątrz budynku i ugaszony.

Wkrótce po tym dokonano przewietrzenia całej klatki schodowej oraz sprawdzenia pozostałych pomieszczeń budynku. Na miejscu obecna była też policja.2 komentarzy

  • Link do komentarza gnieznianka poniedziałek, 18 marca 2019 14:24 napisane przez gnieznianka

    mozesz zglosic sie na policje i opowiedziec im wszystko bedziesz mial chociaz czyste sumienie

  • Link do komentarza Szymon Głowacki poniedziałek, 18 marca 2019 10:10 napisane przez Szymon Głowacki

    Gdy wychodziłem o równo 21:20 na autobus od dziewczyny czułem palący się papier ale myślałem że to u kogoś w domu i zaraz zapach minie, gdy wyszedłem z klatki na lewo był pewien Pan z psem, a dokładniej mieszkaniec owej kamienicy szedł z psem w lewo, w stronę ul. 3 Maja, na ulicy poza nim nie było nikogo, dziwne jest też to iż na tej klatce światło zapala się poprzez czujnik ruchu a gdy ja zszedłem na dół z 2 piętra to dopiero to światło zgasło, co oznacza że ktoś przed chwilą wychodził, także on może być tą osobą która podpaliła ten śmietnik, czy powienienem skontaktować się w tej sprawie z policją?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane