poniedziałek, 11 marca 2019 14:17

Dachował samochodem - był pijany

 
Dachował samochodem - był pijany źródło: OSP Czerniejewo

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do zdarzenia drogowego na krajowej "piętnastce". W efekcie zatrzymano 34-letniego obywatela Ukrainy.

Do zdarzenia doszło 11 marca, kilka minut po godzinie 1:00. Na drodze krajowej nr 15, na wysokości Żydowa, doszło do dachowania samochodu marki Peugeot Partner. Podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach, nie odnosząc poważniejszych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Żydowo i JRG Gniezno, które po przybyciu zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzony pojazd.

Obecna na miejscu policja zatrzymała kierującego Peugeotem, którym był 34-letni obywatel Ukrainy. Po przebadaniu mężczyzny okazało się bowiem iż ma on w organizmie niespełna 2 promile alkoholu. Resztę nocy 34-latek spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego. Pojazd został zatrzymany na parkingu policyjnym. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza oko wtorek, 12 marca 2019 11:45 napisane przez oko

    Jasne! Pracują i nie jedzą, nie piją i pra´wie wcale nie oddychają!
    Pomyśl czlowieku.

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 11 marca 2019 15:22 napisane przez kierowca

    Strach, co tydzień słychać, że kolejne osoby prowadzą po pijaku. Ale, że Ukrainiec po pijaku. Oni tylko do pracy przyjeżdżają.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane