środa, 27 lutego 2019 08:04

Poranny wypadek między Gnieznem a Braciszewem

 

Do groźnego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środowy ranek na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej i serwisowej.

Do zdarzenia doszło 27 lutego po godzinie 7:00 rano między Gnieznem a Braciszewem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 197 oraz serwisowej prowadzącej do Węzła Kłecko na S5, doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego marki Seat z pojazdem marki Toyota. W wyniku tego oba pojazdy przemieściły się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zadysponowane JRG Gniezno oraz OSP Łubowo, które zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone pojazdy oraz prowadziły ruch wahadłowy.

Zespół ratownictwa medycznego po przybyciu zajął się jedną poszkodowaną osobą, która odniosła obrażenia. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Anton środa, 27 lutego 2019 08:37 napisane przez Anton

    mało bezpieczne to Gniezno i okolice , do tego w Gnieźnie ulice dziurawe z zapadniętymi pokrywami studzienek i slalomem omijają to i niebezpieczne jest

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny