poniedziałek, 04 lutego 2019 16:01

Zdarzenie drogowe koło Czerniejewa

 
Zdarzenie drogowe koło Czerniejewa źródło: OSP Czerniejewo

W poniedziałkowe południe służby zostały powiadomione o wypadku z udziałem samochodu osobowego, które miało miejsce na drodze z Czerniejewa w kierunku Nekli.

Do zdarzenia doszło 4 lutego około godziny 12:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do wypadnięcia samochodu osobowego z jezdni, uderzenia w rosnące w pobliżu drzewa, a następnie pojazd zatrzymał się na poboczu. 

Na miejsce przyjechały zastępy OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, dlatego działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonego samochodu oraz kierowania wahadłowo ruchem. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

4 komentarzy

 • Link do komentarza Bałwan wtorek, 05 lutego 2019 11:03 napisane przez Bałwan

  W ostatnich dniach widziałem kilka pługów śnieżnych na drogach ale ogólnie każdy z nich jechał i pług miał podniesiony do góry albo jechał centymetr nad tym co miał zepchnąć.Nikt nie kontroluje jak się wywiązują osoby odpowiedzialne za utrzymanie drogi,Wszyscy na prawo i lewo jak jest okazja tylko rozkradają oszukują mają złote czasy żadnej odpowiedzialności.

 • Link do komentarza Sebol wtorek, 05 lutego 2019 00:55 napisane przez Sebol

  Godzina 13 a stan drogi fatalny. W sumie po opadach śniegu jest tam tak zawsze.Droga mocno uczęszczana ale w zimie jest zaniedbana.

 • Link do komentarza Marian poniedziałek, 04 lutego 2019 20:39 napisane przez Marian

  Zapierniczał jak dzik to wjechał w drzewo.

 • Link do komentarza Gosia poniedziałek, 04 lutego 2019 17:53 napisane przez Gosia

  Kłaniamy sie w kierunku władz które zapomnialy ze zimą ludzie tez jeżdża drogami ktore w tym roku sa najgorsze od lat. Co dzieje sie z budżetem przeznaczonym na odśnieżanie dróg? ?? Są jeszcze ludzie ktorzy jeżdża do pracy wlasnie tymi drogami i serce pęka jak sie patrzy na uruchamianie ludzi i sprzetu do odśnieżania deptakow i sciezek w parku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane