wtorek, 29 stycznia 2019 15:51

Ostrzeżenie przed marznącymi opadami

 
Ostrzeżenie przed marznącymi opadami archiwum redakcji

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem marznących opadów deszczu w nocy z wtorku na środę.

PCZK, korzystając z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, ostrzega iż od wtorku 29 stycznia  od godziny 18:00 do środy 30 stycznia do godziny 8:00, na obszarze powiatu gnieźnieńskiego prognozuje się miejscami zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, lokalnie spadki do -7°C, temperatura minimalna gruntu do -7°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

 

O nagłych zdarzeniach oraz negatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować:

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie: 112, 998 tel/fax 61 426 23 01

oraz:

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, tel. 61 854 99 10, fax 61 854 99 20

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane