niedziela, 27 stycznia 2019 16:43

Ostrzeżenie przed marznącymi opadami

 
Ostrzeżenie przed marznącymi opadami archiwum redakcji

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem marznących opadów deszczu w nocy z niedzieli na poniedziałek.

PCZK, korzystając z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, ostrzega iż w nocy z niedzieli 27 stycznia na poniedziałek 28 stycznia od godziny 22:00 wieczorem do godziny 9:00 rano, na obszarze powiatu gnieźnieńskiego prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

 

O nagłych zdarzeniach oraz negatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować:

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie: 112, 998 tel/fax 61 426 23 01

oraz:

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, tel. 61 854 99 10, fax 61 854 99 20

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane