niedziela, 27 stycznia 2019 10:10

Ford uderzył w barierki na S5

 
Ford uderzył w barierki na S5 źródło: PSP Gniezno

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotnie, wczesne popołudnie na drodze ekspresowej S5. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 26 stycznia, kilka minut przed godziną 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kilka kilometrów przed węzłem Gniezno Południe (na pasie w kierunku Bydgoszczy), samochód osobowy marki Ford Fiesta z dużą prędkością uderzył w barierki energochłonne, oddzielające jezdnie. Poszkodowana kierująca miała być uwięziona w pojeździe.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, a wówczas okazało się iż jedna osoba podróżująca samochodem mogła go opuścić bez konieczności wykonywania dostępu do środka. Strażacy udzielili pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki, a po jej dotarciu i przebadaniu na miejscu, poszkodowana trafiła do szpitala na dalsze badania. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP Gniezno i OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny