poniedziałek, 14 stycznia 2019 00:04

Wypadek amerykańskiego wozu wojskowego

 
Wypadek amerykańskiego wozu wojskowego źródło: OSP Czerniejewo

W niedzielne przedpołudnie niedaleko Czerniejewa doszło do wypadku wojskowego pojazdu ciężarowego. Jedna osoba była poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 13 stycznia około godziny 10:30 na drodze prowadzącej z Czerniejewa do Wierzyc w miejscowości Lipki. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, ciężarowy pojazd armii amerykańskiej, na łuku drogi wypadł z jezdni po czym zjechał z szosy i ściął dwa drzewa, zatrzymując się na trzecim.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Pierwszy z zastępów po przyjeździe zabezpieczył miejsce wypadku oraz zabezpieczył uszkodzony wóz poprzez odłączenie zasilania. Ponadto udzielono pomocy medycznej osobie poszkodowanej w zdarzeniu, która następnie została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. 

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Na miejscu obecna była także policja oraz żandarmeria wojskowa.

źródło: OSP Czerniejewo

6 komentarzy

 • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 14 stycznia 2019 20:47 napisane przez kierowca

  kto pokryje straty ?

 • Link do komentarza Bomba poniedziałek, 14 stycznia 2019 13:07 napisane przez Bomba

  Wróżka z Wierzyc ich widocznie zaczarowała...

 • Link do komentarza X poniedziałek, 14 stycznia 2019 10:19 napisane przez X

  Cóż ci młodzi żołnierze wyczyniają? To już nie pierwszy "wyczyn" tego typu w krótkim okresie czasu z ich udziałem w naszym powiecie. Czy ponoszą za to jakąkolwiek odpowiedzialność?

 • Link do komentarza Tomasz poniedziałek, 14 stycznia 2019 07:48 napisane przez Tomasz

  A taki był ładny amerykański

 • Link do komentarza biegun poniedziałek, 14 stycznia 2019 07:45 napisane przez biegun

  Kto ich sprowadził w nasz rejon? Dlaczego są w Powidzu?

 • Link do komentarza Dawi niedziela, 13 stycznia 2019 23:47 napisane przez Dawi

  a ta nówka ścieżka rowerowa to lepiej żeby była odgrodzona barierkami ochronnymi :) bezpieczniej dla rowerzystów

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane