niedziela, 23 grudnia 2018 17:43

Potrącenie na ul. Grzybowo

 

W niedzielne, późne popołudnie w centrum miasta doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia, chwilę przed godziną 17:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, uderzył samochód marki Nissan, który zjeżdżał z Ronda Chrztu Polski w kierunku ul. Grzybowo.

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu poszkodowanej na miejscu, zabrał ją na dalsze badania do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gość środa, 26 grudnia 2018 11:19 napisane przez Gość

    Często równiez jeżdżę samochodem. I widzę jak "święte krowy" przechodzą przez przejścia. Mają pierwszeństwo to fakt. Ale po co w przedszkolach uczą aby się rozejrzeć w lewo i w prawo i znowu w lewo i jak nic nie jedzie to dopiero można przejść?

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 24 grudnia 2018 00:18 napisane przez szofer

    Często jadę samochodem z ul. Dabrówki w ulicę Grzybowo w kierunku schodów na Franciszkańską. Muszę więc jechać w dół ulicą Krzywe Koło, by objeżdżając część ronda skręcić w górę w ulicę Grzybowo. i co widzę? Auta jadące z kierunku Grzybowo od strony szpitala pędzą na złamanie karku nie patrząc, czy pojazd na rondzie kontynuuje jazdę , by zrobić kółko i wjechać w Grzybowo w kierunku Dąbrówki.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane