poniedziałek, 10 grudnia 2018 12:01

Weekend na drogach - zatrzymano trzech pijanych kierujących

 
Weekend na drogach - zatrzymano trzech pijanych kierujących archiwum redakcji

Gnieźnieńscy policjanci w wyniku kontroli drogowych przeprowadzonych w ciągu minionego weekendu ujawnili 3 kierowców, którzy w stanie nietrzeźwości usiedli za kierownicę.

W piątek, 7 grudnia br. kilka minut przed 14:00 na ul. Matejki w Gnieźnie funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem astrą, 38-letniego gnieźnianina. Przeprowadzone badanie kierowcy w wydychanym powietrzu wykazało 1,6 promila alkoholu. Auto, którym kierował 38-latek zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany 8 grudnia br. w Trzemesznie. Pijany mężczyzna wjechał volkswagenem polo na teren gospodarstwa rybackiego. 27-letni obywatel Ukrainy przebywający w Trzemesznie miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.

W dniu 9 grudnia br. policjanci z Kłecka w Mieleszynie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Nissanem Micra. Przeprowadzone badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przypominamy kierującym, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Link do komentarza Franek Fasola poniedziałek, 10 grudnia 2018 23:33 napisane przez Franek Fasola

    Tylko do tego zdolni smieszne

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane