Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 03 grudnia 2018 08:19

Skorzystaj z aplikacji do parkowania w centrum ze zwrotem na Nowy Rok!

 
Skorzystaj z aplikacji do parkowania w centrum ze zwrotem na Nowy Rok! archiwum redakcji

Biuro Strefy Płatnego Parkowania wychodzi z propozycją stosowania szybszej formy opłat dla nowych użytkowników aplikacji ePARK.

ePARK wraz z Urzędem Miasta w Gnieźnie wychodzi naprzeciw świątecznym potrzebom mieszkańców miasta. W grudniu nie trzeba będzie martwić się świąteczną gonitwą, gdyż z aplikacją ePARK łatwo i szybko można opłacić parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania i można mieć miał więcej czasu na świąteczne przygotowania. Pozwala to też na pominięcie procedury korzystania z parkomatów, więc nie trzeba marznąć i martwić się drobnymi. 

- Dodatkowo - odbierz prezent na Nowy Rok. Wszystkie wydatki na parkowanie z aplikacją ePARK w dniach 6 - 31.12.2018 roku zwrócimy Ci w styczniu. Doładowanie promocyjne możesz wykorzystać aż do końca marca 2019 - informują przedstawiciele BSPP oraz ePARK. Wystarczy pobrać aplikację ePARK ze sklepu Google Play lub App Store na www.zaePARKuj.pl. Krótka instrukcja, jak zacząć korzystanie z ePARK na stronie goo.gl/Se4W1U

Promocja ważna jest dla nowych Użytkowników oficjalnej aplikacji ePARK do opłacania postoju w Strefie Płatnego Parkowania, którzy dotąd nie parkowali z jej użyciem.

1 komentarz