poniedziałek, 03 grudnia 2018 08:19

Skorzystaj z aplikacji do parkowania w centrum ze zwrotem na Nowy Rok!

 
Skorzystaj z aplikacji do parkowania w centrum ze zwrotem na Nowy Rok! archiwum redakcji

Biuro Strefy Płatnego Parkowania wychodzi z propozycją stosowania szybszej formy opłat dla nowych użytkowników aplikacji ePARK.

ePARK wraz z Urzędem Miasta w Gnieźnie wychodzi naprzeciw świątecznym potrzebom mieszkańców miasta. W grudniu nie trzeba będzie martwić się świąteczną gonitwą, gdyż z aplikacją ePARK łatwo i szybko można opłacić parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania i można mieć miał więcej czasu na świąteczne przygotowania. Pozwala to też na pominięcie procedury korzystania z parkomatów, więc nie trzeba marznąć i martwić się drobnymi. 

- Dodatkowo - odbierz prezent na Nowy Rok. Wszystkie wydatki na parkowanie z aplikacją ePARK w dniach 6 - 31.12.2018 roku zwrócimy Ci w styczniu. Doładowanie promocyjne możesz wykorzystać aż do końca marca 2019 - informują przedstawiciele BSPP oraz ePARK. Wystarczy pobrać aplikację ePARK ze sklepu Google Play lub App Store na www.zaePARKuj.pl. Krótka instrukcja, jak zacząć korzystanie z ePARK na stronie goo.gl/Se4W1U

Promocja ważna jest dla nowych Użytkowników oficjalnej aplikacji ePARK do opłacania postoju w Strefie Płatnego Parkowania, którzy dotąd nie parkowali z jej użyciem.

1 komentarz

  • Link do komentarza wolę parkomat poniedziałek, 03 grudnia 2018 08:49 napisane przez wolę parkomat

    Nie ma mowy, nie oddam swoich danych byle aplikacji. Wystarczy, że już teraz wiele tego typu urządzeń i programów śledzi każdy nasz krok łatwo to sprawdzić a jeszcze do tego dawać uprawnienia do konta!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane