sobota, 10 listopada 2018 11:10

Spadochroniarze rozwieszą biało-czerwone flagi nad Gnieznem

 
Spadochroniarze rozwieszą biało-czerwone flagi nad Gnieznem archiwum redakcji

W trakcie niedzielnych imprez, związanych z rocznicą odzyskania niepodległości, nad Gnieznem pojawi się kilku spadochroniarzy, którzy będą ciągnąć za sobą biało-czerwone flagi.

Inicjatywa ta wyszła od służb mundurowych, które nieodłącznie związane są z odzyskaniem wolności przez Polskę.

W niedzielę 11 listopada około godziny 12:30 z samolotu przelatującego nad Gnieznem na wysokości ponad 1 kilometra, wyskoczy czterech przedstawicieli formacji wojskowych i policyjnych. Mundurowi będą ze sobą posiadać flagi nawiązujące do obchodzonych w tym rok rocznic, w tym także powstania wielkopolskiego. Wśród uczestników akcji będzie także policjant z Gniezna. 

Spadochroniarze wyskoczą z samolotu nad Rynkiem, dlatego uczestnicy jarmarku i innych wydarzeń, odbywających się na głównym placu miasta, mogą ze spokojem obserwować to widowisko.

Inicjatywa odbędzie się wyłącznie przy dobrej pogodzie, ale według aktualnych, kilku prognoz, na jutro, tj. niedzielę 11 listopada, zapowiadana jest pogodna i słoneczna aura.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Monia niedziela, 11 listopada 2018 16:20 napisane przez Monia

  @ jojo - A miliardy, które poszły na aferę z VATem za rządów twoich idoli z PO już ciebie nie bolą?

 • Link do komentarza Endrju niedziela, 11 listopada 2018 10:26 napisane przez Endrju

  @jojo chyba nie dostrzegasz wagi tego święta. To jest 100 lat niepodległości a Ty przeliczasz wszystko na pieniądze. Wszystko jest do zrobienia tylko trzeba chcieć, a przez takie indywidua jak Ty holdowanie zasadzie żeby było jak było prowadzi do stagnacji. Jakoś strata kilku miliardów złotych przez wolne 12 listopada Tobie nie przeszkadza.

 • Link do komentarza jojo sobota, 10 listopada 2018 22:20 napisane przez jojo

  @Endrju
  Spoko, nowe dokumenty mieszkańcom tej ulicy i firmom wyrobi się na twój koszt.

 • Link do komentarza Endrju sobota, 10 listopada 2018 16:48 napisane przez Endrju

  Brakuje czegoś trwałego, czegoś co zostaloby na lata, np. zmiana nazwy ulicy ze zdrajcy Roosevelta na 100-lecia Niepodległości!

 • Link do komentarza mieszkaniec sobota, 10 listopada 2018 12:01 napisane przez mieszkaniec

  To sto razy lepsze niż jakikolwiek pseudo imprezy Miasta!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane