środa, 07 listopada 2018 07:45

Świętowanie z muzyką i rogalami od posła

  mn

Poseł Krzysztof Ostrowski zaprasza wszystkich gnieźnian na wspólne spotkanie patriotyczne, połączone ze śpiewaniem pieśni patriotycznych.

W przededniu Święta Niepodległości i przy okazji stuletniej rocznicy tego wydarzenia, odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich mieszkańców połączone ze śpiewem piosenek patriotycznych przy akompaniamencie Sebastiana Żurka.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 listopada o godzinie 12:00 na małym deptaku przy biurze poselskim - ul. Franciszkańska 1 (między bramą klasztoru franciszkanów a schodami od ul. Grzybowo). Po koncercie przewidziana jest degustacja rogali marcińskich. Zapraszamy.

 

10 komentarzy

 • Link do komentarza Wiktor piątek, 09 listopada 2018 15:07 napisane przez Wiktor

  Jarek, to co, że Velux idzie do pracy? Za to i tak należy się pracownikowi dzień wolny. Więc niczego nie tracą, A w niedziele można świętować Niepodległość!

 • Link do komentarza Jarek piątek, 09 listopada 2018 09:18 napisane przez Jarek

  A Velux do pracy 12.11... WSTYD!!!!!

 • Link do komentarza senior czwartek, 08 listopada 2018 10:08 napisane przez senior

  Czy wszystko co robi parlamentarzysta musi być wyborcze? Przecież powinniśmy się cieszyć, że od 100 lat mamy własny kraj, wprawdzie przez Niemców i Sowietów przez lata kaleczony, ale jednak Polska jest na mapie świata, rozwija się i jest nadzieja na coraz lepsze czasy. Ale dzięki takim frustratom, którzy permanentnie zabierają głos w sprawach, o których nie mają zielonego pojęcia, dzięki takim kodziarzom i niestety wielu ich wyznawcom spod sądu także w naszym mieście, to Polska nigdy nie stanie na nogi, bo oni wciąż kłody podkładają.

 • Link do komentarza gnieźnianin środa, 07 listopada 2018 19:49 napisane przez gnieźnianin

  @dobrazmiana. Rzeczywistość jest taka, że coraz więcej rodziców nie szczepi swoich dzieci. Jakie rozwiązanie tego problemu proponujesz? Raczej nie byłoby nim wyrzucenie obywatelskiego problemu do kosza.
  Po drugie - w którym miejscu poseł Ostrowski powiedział, że jest przeciwko szczepieniom? Wstyd to powinno być tobie braku umiejętności czytania i słuchania wypowiedzi ze zrozumieniem.

 • Link do komentarza dobrazmiana środa, 07 listopada 2018 15:17 napisane przez dobrazmiana

  Poseł i lekarz zarazem prezentował z mownicy sejmowej stanowisko klubu PiS, który zamiast odrzucić szkodliwy społecznie projekt ustawy w pierwszym czytaniu pozwolił siać ferment trzymając się konwencji przedmówcy w fundamentalnej kwestii jaką jest bezpieczeństwo zdrowotne naszych dzieci. Wstyd za takiego posła i tyle. A jego wyznawcy żeby nie wiem jak próbowali odwracać kota ogonem rzeczywistości nie zakrzyczą. Tylko pytanie czy żaden inny poseł nie chciał prezentować z mownicy sejmowej stanowiska sprzecznego z interesem społecznym?

 • Link do komentarza będą będą środa, 07 listopada 2018 13:58 napisane przez będą będą

  ....i piosenki wyborcze też będą i święto wyborcze, i deszcz i słońce też...

 • Link do komentarza to będą środa, 07 listopada 2018 12:29 napisane przez to będą

  Rogale wyborcze?

 • Link do komentarza czytelnik środa, 07 listopada 2018 11:16 napisane przez czytelnik

  Do Piotra, nie siej fermentu, przeczytaj wystąpienie poslaOstrowsmiego i przestan manipulowac jego rzetelną wypowiedzia, w ktorej ani slowa nie bylo o dobrowolnosci szczepień.

 • Link do komentarza Piotr środa, 07 listopada 2018 09:14 napisane przez Piotr

  Czy to nasz wspaniały poseł i lekarz który głosował za dalszym procedowaniem w sprawie zniesienia obowiązkowych szczepień.......

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 07 listopada 2018 08:52 napisane przez mieszkaniec

  Wspaniała inicjatywa, przyjdę na pewno!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane