niedziela, 21 października 2018 13:30

Zderzenie samochodu z dzikiem - jedna osoba poszkodowana

 
Zderzenie samochodu z dzikiem - jedna osoba poszkodowana źródło: OSP Niechanowo

W nocy z soboty na niedzielę na szosie witkowskiej między Gnieznem a Żelazkowem doszło do groźnego zdarzenia z udziałem zwierzyny leśnej.

Strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia w niedzielę 21 października, kilka minut przed godziną 3:00 w nocy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Mercedes zderzył się z dzikiem, który wbiegł na drogę z Lasu Jelonek.

W wyniku silnego zderzenia doszło do uszkodzenia pojazdu, a także poszkodowana została osoba jadąca w samochodzie. Zwierzę nie przeżyło potrącenia. 

Na miejsce przyjechały JRG Gniezno oraz OSP Niechanowo, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Poszkodowanej osobie pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. 

źródło: OSP Niechanowo

1 komentarz

  • Link do komentarza jj niedziela, 21 października 2018 19:50 napisane przez jj

    Może siatki zabezpieczające rozwiązałyby problem z dzikami i sarnami w tym miejscu?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane