wtorek, 16 października 2018 11:55

Ludzkie szczątki w opuszczonym browarze

 

We wtorkowy ranek robotnicy, którzy przystępowali do prac na terenie dawnych budynków po trzemeszeńskim browarze, odkryli ludzkie szczątki.

Sytuacja miała miejsce 16 października w godzinach rannych przy ul. Szymańskiego w Trzemesznie. Jak udało się nam dowiedzieć, robotnicy przystępujący do prac w obiekcie, który dawniej służył jako browar, natknęli się w jednym z pomieszczeń na ludzkie szczątki. Według wstępnych ustaleń mają one należeć do mężczyzny. 

Na miejsce zdarzenia przyjechali policyjni technicy oraz prokurator, którzy dokonali oględzin miejsca, a także nakazali zabezpieczyć szczątki do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej. Na tę chwilę nie wiadomo, co mogło być jego przyczyną śmierci znalezionej osoby.

Według nieoficjalnych informacji, szczątki mogą należeć do mieszkańca Trzemeszna, który po raz ostatni był widziany w listopadzie w 2009 roku i od tego czasu rodzina nie miała z nim kontaktu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane