Wydrukuj tę stronę
niedziela, 30 września 2018 09:50

Sukces gnieźnieńskiego inspektora ITD

 
Sukces gnieźnieńskiego inspektora ITD źródło: ITD Poznań i GITD

Podczas organizowanego corocznie konkursu o tytuł Inspektora Roku, drugie miejsce w kategorii samochód zdobył Maciej Bochenek z gnieźnieńskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu. 

Podczas dwóch dni trwania konkursu 25 i 26 września na autodromie Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy rywalizowali inspektorzy transportu drogowego z inspektoratów wojewódzkich. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy i Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie.

- Celem konkursu jest wskazanie najlepszych inspektorów transportu drogowego. Cały konkurs został pomyślany tak, by jak najpełniej sprawdzić wiedzę i umiejętności każdego inspektora transportu drogowego. Temu służą takie konkurencje jak : motocyklowa, samochodowa i kwalifikacja drużynowa - podkreślił szef kujawsko-pomorskiej Inspekcji Rafał Rewoliński.

Drugie miejsce Macieja Bochenka z gnieźnieńskiego oddziału WITD w Poznaniu w klasyfikacji indywidualnej w kategorii samochód, to utrzymanie wyniku sprzed roku, kiedy takie samo miejsce zajął Łukasz Wencel, także z oddziału w Gnieźnie.

źródło: ITD Poznań i GITD

Galeria