czwartek, 30 sierpnia 2018 10:36

Bilety na Superpuchar Polski są w sprzedaży

 

Od wczorajszego popołudnia trwa sprzedaż biletów na mecz inaugurujący sportową działalność nowej hali. Do wydarzenia został jeszcze miesiąc.

Lotto Superpuchar Polski to starcie Anwilu Włocławek i Polskiego Cukru Toruń, które odbędzie się w sobotę 29 września o godzinie 20:00 w nowej hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie. Mecz ten jest tradycyjną formą inauguracji sezonu Energa Basket Ligi, w którym wymienione drużyny po raz pierwszy w historii powalczą o trofeum im. Adama Wójcika - legendy polskiej koszykówki.

Anwil będzie robił w tym sezonie wszystko, aby obronić mistrzowski tytuł. Dlatego trener Igor Milicić ponownie ma do dyspozycji bardzo silna ekipę. Nie zabraknie w niej MVP ostatnich finałów Kamila Łączyńskiego oraz solidnego chorwackiego środkowego Josipa Sobina. Polski Cukier również chce być w czołówce i dlatego zachowuje trzon zespołu - w tej drużynie zobaczymy reprezentantów Polski Aarona Cela i Karola Gruszeckiego, a także spore wzmocnienie - Przemysława Karnowskiego.

W 2017 roku po Superpuchar Polski sięgnął Anwil, który w Hali Mistrzów we Włocławku pokonał po dogrywce Stelmet Eneę BC Zielona Góra 92:89. Kto tym razem będzie cieszył się ze zwycięstwa?

Dzieci do lat 4 wchodzą na mecz za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego. Bilety ulgowe są dla osób od 5 do 26 lat z ważną legitymacją szkolną lub studencką, okazaną przy weryfikacji biletów. Ceny: 30 zł ulgowe, 40 zł normalne, dostępne są dostępne: abilet.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane