piątek, 24 sierpnia 2018 13:36

Skradziony samochód odnalazł się koło Trzemeszna

 
Skradziony samochód odnalazł się koło Trzemeszna źródło: KPP Gniezno

Kilka godzin po kradzieży, do której doszło koło Bydgoszczy, gnieźnieńscy policjanci wydziału kryminalnego odzyskali warty 50 tysięcy Fiat Ducato.

W miniony czwartek 23 sierpnia br. w godzinach rannych, policjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy Policji uzyskali informację, że na terenie gminy Trzemeszno może znajdować się skradziony samochód marki Fiat Ducato o wartości 50 tys. złotych.

Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało również, że w nocy z 22 na 23 sierpnia ducato zostało skradzione na terenie gminy Białe Błota w powiecie bydgoskim. Funkcjonariusze namierzyli miejsce, w którym znajdował się skradziony pojazd - auto zaparkowane było w Kruchowie w gminie Trzemeszno. Pojazd został zabezpieczony przez funkcjonariuszy do czasu oględzin przez technika kryminalistyki, a następnie odholowany na parkingu strzeżony.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane