niedziela, 19 sierpnia 2018 20:38

Laweta „zgubiła” samochód na S5

 
Laweta „zgubiła” samochód na S5 źródło: OSP Łubowo

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne, wczesne popołudnie na drodze ekspresowej S5, gdzie z przyczepy "zjechał" na drogę przewożony bus.

Do zdarzenia doszło 19 sierpnia, chwilę przed godziną 14:00 na pasie S5 w kierunku Poznania (tuż za węzłem Gniezno Południe). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, z przyczepy typu laweta spadł na drogę samochód dostawczy typu bus marki Opel, który zatrzymał się na boku pośrodku jezdni. 

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, jednak na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Działania ograniczyły się do odblokowania jednego pasa ruchu i udrożnienia chwilowo zablokowanego przejazdu, a także postawieniu Opla na kołach. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo oraz zdjęcie nadesłane

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane