sobota, 11 sierpnia 2018 16:36

Gnieźnianie okazali „motoserca” - fotogaleria

 
Gnieźnianie okazali „motoserca” - fotogaleria fot. Szymon Skweres

W sobotnie południe na gnieźnieńskim Rynku odbyła się kolejna edycja Motoserca - akcji krwiodawstwa, organizowanej przez motocyklistów.

Choć głównym motywem tego wydarzenia jest dzielenie się swoją krwią (do czego nie trzeba było specjalnie gnieźnian zachęcać), w trakcie imprezy nie zabrakło także wielu innych wydarzeń, przygotowanych na tę okazję, jak chociażby prezentacji motocykli BMW od dealera BMW Motorrad Inchcape Motor, pokazów ratownictwa, motocykli zabytkowych oraz wielu innych atrakcji, nakierowanych także na dzieci. W trakcie imprezy zbierano także plastikowe nakrętki dla Tymka, a w godzinach popołudniowych rozpoczęła się Muzykoza, która potrwa do godzin wieczornych.

 

zdjęcia: Szymon Skweres

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane