sobota, 30 czerwca 2018 09:00

Dachowanie na S5

 
Dachowanie na S5 źródło: OSP Łubowo

W piątkowy ranek na drodze ekspresowej S5 doszło do dachowania samochodu dostawczego. W wyniku tego obrażenia odniósł kierujący pojazdem.

Do zdarzenia doszło 29 czerwca około godziny 7:40 na pasie S5 w kierunku Poznania, w okolicach węzła Łubowo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem dostawczym marki Fiat, na prostym odcinku drogi uderzył w bariery po prawej stronie jezdni, po czym przemieścił się na drugą stronę drogi, dachując na lewym pasie. W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący Fiatem.

Na miejsce wypadku przyjechało OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, rozlane na jezdni płyny oraz uszkodzony pojazd. Po udzieleniu pomocy poszkodowanemu, został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane