czwartek, 21 czerwca 2018 07:36

W sobotę wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Wrzesińskiej

 
W sobotę wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Wrzesińskiej archiwum redakcji

W związku z odbywającym się 23 czerwca turniejem żużlowym, na tytułowej ulicy zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu.

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku o godz. 19:00 na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędzie się turniej żużlowy w ramach pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Europy pn. "Speedway Euro Championship". Zmiany w organizacji ruchu planowane są od godz. 17:00 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów.

Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków do skrzyżowania ul. Pawła Cymsa z ul. Wrzesińską. Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej oraz dojazd do parkingów rozmieszczonych w rejonie stadionu. Przewidywany dojazd do parkingów odbywać się będzie od strony skrzyżowania ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane