sobota, 19 maja 2018 20:21

Pożar na terenie byłych koszar

 

W sobotni wieczór nad byłą jednostką wojskową przy ul. Wrzesińskiej, zaczęły się unosić kłęby gęstego dymu. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło 19 maja około 19:45, kiedy to służby zostały powiadomione o coraz gęstszym dymie, który wydobywał się z jednego z budynków na terenie dawnych koszar.

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy JRG Gniezno, które po przybyciu na miejsce przystąpiły do gaszenia - ogień pojawił się w opuszczonym i niezabezpieczonym budynku, w którym najprawdopodobniej zostały podpalone zalegające w nim odpady. Strażacy musieli podać prąd wody z kilku stron, a także na strop, do którego dochodził już ogień. Jednocześnie przeprowadzono wietrzenie budynku. Akcja gaśnicza została zakończona po kilkunastu minutach.

1 komentarz

  • Link do komentarza Cc niedziela, 20 maja 2018 07:01 napisane przez Cc

    Moze akcja niespektakularna, ale podziwiam strażaków za ich pracę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane