czwartek, 26 kwietnia 2018 19:52

Zderzenie na ul. Wrzesińskiej - samochód ściął latarnię

 

W czwartkowe popołudnie na tytułowej ulicy doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, jeden z nich ściął latarnię i następnie uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia około godziny 17:00 na ul. Wrzesińskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Pustachowską. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w rejonie zjazdu na jedną z posesji doszło do zderzenia Nissana Micra z Seatem, w wyniku czego pierwszy z pojazdów ściął latarnię uliczną i zatrzymał się w rowie, uderzając w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy, a także przewróconą latarnię. Podróżujący samochodami uczestniczącymi w zdarzeniu mogą mówić o szczęściu, gdyż wyszli z nich o własnych siłach i nikt nie wymagał pomocy medycznej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

8 komentarzy

 • Link do komentarza podróżny piątek, 27 kwietnia 2018 18:23 napisane przez podróżny

  Realistko, zanim odpowiesz, dokładnie przeczytaj. Nie napisałem, ze wszystkie, ale w większości i nadal to podtrzymuję. Znam temat i wiem, co mówię. W nowej kadencji może będą inni radni, którzy zainteresują się permanentnym łamaniem prawa w Gnieźnie nie tylko w tym zakresie, ale także w nielegalnie umiejscowionych zakładach i zakładzikach na małych działkach na terenie, na którym plan zagospodarowania przestrzennego zabrania takich działalności. A do takich należą m.in. nielegalne punkty naprawy samochodów, przeróbki importowanych gratów, złomowiska na działkach, praca piłą do późnego wieczora (sprzedaż drewna kominkowego) i tym podobne.

 • Link do komentarza Realistka piątek, 27 kwietnia 2018 14:13 napisane przez Realistka

  do "podróżnego" Mieszkam przy Wrzesińskiej i nic mi nie wiadomo o nielegalnych wyjazdach z posesji. Nie ma innej możliwości, bo domy są blisko ulicy, więc nie ma miejsca na dojazdówkę a póki co nie ma możliwości katapultowania się wprost na ulicę.

 • Link do komentarza Kierowca piątek, 27 kwietnia 2018 11:26 napisane przez Kierowca

  Tak się dzieje jak tranzyt przeprowadza się przez miasto. Droga 15 już dawno powinna być poprowadzona poza miastem.

 • Link do komentarza Jam_Jest piątek, 27 kwietnia 2018 09:24 napisane przez Jam_Jest

  W momencie, gdy dochodzi do złamania przepisów o ruchu drogowym przez cwaniaczka popędzającego nas czy też innych, wystarczy taką sytuację nagrać i jako corpus delicti, przedstawić go w Policji. Policja powinna w tej sytuacji zainteresować się tym wykroczeniem i osobę łamiącą przepisy o ruchu drogowym, solennie ukarać. Kretynów na drogach nigdy nie brakło i śmiem twierdzić, że jeszcze sporo ich pozostało.

  Całkowicie zgadzam się z wpisem Koryfeusz, nic dodać nic ująć.

 • Link do komentarza EagleEye piątek, 27 kwietnia 2018 09:23 napisane przez EagleEye

  @koryfeusz ja sie tym nie przejmuje bo co mnie to obchodzu ze sie komuś "śpieszy".Ja wyjezdzając gdziekolwiek biore sobie czas na zapas nawet do godziny bo wiem źe moźe być w podroźy jakieś nieprzewidziane zdarzenie. Do tego jak jade w strefie "tempo 30" ktore obowiazuje na niektorych ulicach miasta czesto jestem wyprzedzany no bo wiadomo ta strefa "tempo 30" jest wyznaczona na złość kierowcą. Coź widac po moich obserwacjach iź niektore osoby posiadajace uprawnienia do prowadzenia pojazdow mechanicznych myślą iź tylko oni są na drodze publicznej. Czas właczyć myślenie

 • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 27 kwietnia 2018 08:34 napisane przez Koryfeusz

  EagleEye, Ty się nie przejmuj tymi za Tobą. To ich problem, że się spieszą. Jakby co to oni będą zatrzymani, a nie Ty.

 • Link do komentarza podróżny czwartek, 26 kwietnia 2018 22:56 napisane przez podróżny

  Ktos tu już kiedyś napisał, że wjazdy na posesję wprost z ulicy Wrzesińskiej sa w większości nielegalne. Czy właściwe władze podejdą poważnie do tego tematu???

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 26 kwietnia 2018 20:27 napisane przez EagleEye

  Jeźdze ta ulicą bardzo czesto i kierowcy jadący za mna sa "chorzy ze zlości" jak załaczam tempomat z predkością 50 km/h i nie jednokrotnie migajac mi swiatłami probując mnie popedzać. Coź coś bardzo duzo tych kolizji i wypadkow na tej DK15w naszym powiecie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane