poniedziałek, 12 marca 2018 09:00

Bezpłatne badania dla cukrzyków

 
Bezpłatne badania dla cukrzyków źródło: Przychodnia Vitamed

Starostwo Powiatowe zachęca do dokonywania bezpłatnych badań w ramach profilaktyki zespołu stopy cukrzycowej. 

Dzięki Programowi Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej, wszystkie osoby z terenu naszego powiatu chore na cukrzycę, ponownie skorzystać mogą z oferty bezpłatnego badania fizykalnego stóp oraz porad w zakresie profilaktyki rozwoju Zespołu Stopy Cukrzycowej.

Rejestracja na bezpłatne wizyty prowadzona jest od poniedziałku do piątku w siedzibie Pielęgniarskiego Ośrodka Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej NURSE-MED. s.j. w Gnieźnie, ul. Pawła Cymsa 16 - w godzinach: 9:00 – 18:00 lub pod numerem telefonu: 603 913 010.

2 komentarzy

  • Link do komentarza jarek wtorek, 13 marca 2018 20:43 napisane przez jarek

    A gdzie przychodnia diabetologiczna na nfz?.Brak

  • Link do komentarza jarek wtorek, 13 marca 2018 20:06 napisane przez jarek

    Starostwo niech się zajmie sytuacją chorych na cukrzycę,którzy są pozbawieni przychodni w Gnieżnie na nfz.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane