poniedziałek, 14 sierpnia 2017 14:15

W trakcie nawałnicy poszkodowany został policjant

 

Wichura, która przetoczyła się nad naszym regionem w miniony piątek, na szczęście nie pociągnęła za sobą ofiar w ludziach. Poszkodowany został za to funkcjonariusz Policji, na którego spadł element budynku.

Zdarzenie miało miejsce w trakcie szalejącej nawałnicy w godzinach wieczornych 11 sierpnia. Na policjantów z drogówki, którzy wykonywali czynności służbowe w szpitalu przy ul. 3 Maja, w trakcie opuszczania budynku spadła płyta, która uderzyła jednego z nich w głowę.

Funkcjonariusz został na miejscu przebadany przez lekarzy i został zwolniony do domu. W niedzielę 13 sierpnia, z uwagi na występujący ból głowy, ponownie zgłosił się do szpitala, gdzie do tej pory przebywa pod opieką lekarzy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane