niedziela, 13 sierpnia 2017 21:32

Skutki nawałnicy w gminie Czerniejewo

 
Skutki nawałnicy w gminie Czerniejewo źródło: Gmina Czerniejewo

Do naszej redakcji spłynęła seria zdjęć z gminy Czerniejewo, przedstawiających efekty piątkowej nawałnicy, jaka przeszła przez nasz region. 

Informacja została nadesłana w niedzielę i jak przekazano, ucierpiały prawie wszystkie miejscowości i wsie, położone w tej gminie. Odnotowano bardzo dużo szkód w domostwach, gospodarstwach, lasach, parkach oraz infrastrukturze. Do chwili obecnej znaczna część miejscowości wciąż jest bez prądu.

W dniu jutrzejszym Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo jest oficjalnie nieczynny, jednak ze względu na zaistniałą sytuację jutro od godziny 11:00 otwarty w nim zostanie punkt pomocyWszyscy mieszkańcy, którzy nie mają możliwości skontaktowania się z ubezpieczycielami. Osoby, które nie posiadają komputerów, telefonów,  mogą przyjść i uzyskają pomoc w celu kontaktu z ubezpieczalnią lub pomoc w napisaniu wniosku o wypłacenie odszkodowań.

Uruchamiana jest procedura udzielania zasiłków celowych dla najbardziej poszkodowanych osób. 


Wszystkie relacje, fotogalerie i informacje dotyczące nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku można śledzić pod tym linkiem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane