poniedziałek, 03 lipca 2017 18:00

Wycieczka autokarem nad Jezioro Lednickie

  mn
Wycieczka autokarem nad Jezioro Lednickie archiwum redakcji

Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski” zaprasza na wycieczkę autokarową, która obejmie Ostrów Lednicki, Wielkopolski Park Etnograficzny oraz Pola Lednickie.

Wyjazd organizowany jest w środę 12 lipca, a w szczegółowym programie przewiduje się: 

• Wyjazd z Gniezna o godz. 10:00, zbiórka uczestników na Informacji Turystycznej - Gniezno Rynek 14
• Przejazd do Dziekanowic:- ok. 0,5 godz.
• Zwiedzanie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego - ok. 1,5 godz.
• Zwiedzanie Ostrowa Lednickiego (przeprawa promowa na wyspę) - ok, 1,5 godz.
• Zwiedzanie Pól Lednickich ok. 1 godz.

Łączny czas wycieczki wyniesie około 5 godzin. Powrót do Gniezna zaplanowany jest na godzinę 15:00. Koszt wyjazdy wynosi 25 zł od osoby, a w cenie zawarte są świadczenia w postaci: transportu autokarem, obsługi przewodnika, ubezpieczenie OC i NW.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Organizacji Turystycznej "Szlak Piastowski", Rynek 14 w Gnieźnie lub pod numerem telefonu: 61 428 41 00, komórkowy 781 999 912, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia na wycieczkę przyjmowane są telefonicznie lub drogą mailową lub bezpośrednio w Informacji Turystycznej. Wpłaty na wycieczkę należy dokonać do dnia 10 lipca włącznie w Informacji Turystycznej - ul. Rynek 14. Wycieczka odbędzie się pod warunkiem zgromadzenia dostatecznej liczby uczestników.  Informacja Turystyczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00 - 18:00

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane