piątek, 30 czerwca 2017 09:34

Grant dla niechanowskiego stowarzyszenia

  mnopr

Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej otrzymało grant w Programie „mPotęga” na projekt pn. „Zbudujmy sobie makietę Niechanowa!”.

Koordynator projektu, Barbara Jankowiak wraz z nauczycielami matematyki pracującymi w Zespole Szkół w Niechanowie, opracowała wniosek pod hasłem: „Zbudujmy sobie makietę Niechanowa!”, dzięki któremu udało się otrzymać grant na jego realizację.

- To bardzo duże wyróżnienie. Tegoroczna edycja zakończyła się dofinansowaniem 262 wniosków, a członkowie komisji konkursowej wybrali je spośród 771 zgłoszeń - mówią pomysłodawcy projektu. 

Fundacja mBanku już od czterech lat koncentruje swoje wysiłki na wspieraniu nauki matematyki, oferując pasjonatom tej dziedziny różne formy wsparcia. Kluczowym działaniem Fundacji jest program grantowy „mPotęga”, do którego nabór odbywa się raz w roku. Jest to program, który popularyzuje matematykę wśród uczniów i zachęca nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki do przezwyciężenia rutyny  i schematów w nauczaniu tego przedmiotu. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane