czwartek, 22 czerwca 2017 07:49

Oddaj krew z Cieplikiem

 
Oddaj krew z Cieplikiem archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się kolejna edycja akcji krwiodawstwa, współorganizowana przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

24 czerwca na głównym placu miasta pojawi się krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ci, którym nie było dane wziąć udziału w ubiegłotygodniowej akcji Motoserce, będą mieli ponownie szansę przekazać bezcenny dar w postaci krwi, która może uratować życie innym. Rejestracja dawców trwać będzie od godziny 10:00 do 15:00, a dla każdego z nich przewidziano niespodzianki.

Wydarzenie organizuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane