Druhowie z kiszkowskiej jednostki mają powody do świętowania - ich tabor wzbogacił nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Pojazd został przywitany przez inne lokalne OSP.
W sobotę odbyła się uroczysta msza święta połączona z wyświęceniem nowych kapłanów, którzy już zostali skierowani do swoich nowych parafii.
Dofinansowanie 50% na wakacyjne kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego w Freedom – Kursy Językowe.
Wyjątkowe wydarzenie przygotowała dla wszystkich Akademia Nauk Stosowanych. Przez pół dnia była okazja do uczestniczenia w warsztatach, wykładach oraz zabawie przygotowanej przede wszystkim dla uczniów szkół średnich.
W piątkowe przedpołudnie w rejonie ul. Lecha usłyszeć można było syrenę alarmową. Została ona uruchomiona w ramach ćwiczeń przeprowadzonych w Urzędzie Miejskim.
piątek, 27 maja 2022 07:54

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego, na bazie komunikatu IMGW, ostrzega przed przed silnym wiatrem, który ma wiać od piątkowego popołudnia do wieczora.
Policjanci z Wydziału Przestępczości Gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami z Witkowa skontrolowali wytypowany punkt sprzedaży na targowisku w Witkowie.
Do szpitala trafił kierujący motocyklem, który w miniony poniedziałek zderzył się z samochodem na ul. Dalkoskiej. Auto sprawczyni było bez ważnych badań technicznych.
Strona 1 z 735

Ostatnio dodane