Policjanci z Gniezna nadal poszukują 53-letniego Dariusza Hopcię, który wyszedł z domu tydzień temu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Pojawiły się nowe okoliczności zaginięcia
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące rozboju, do którego doszło w Parku Miejskim im. gen. Władysława Andersa.
Starosta Piotr Gruszczyński odniósł się do kwestii, która jego zdaniem pokazuje, jakie nadużycia miały miejsce w poprzedniej kadencji. Chodzi o osobę byłej sekretarz Powiatu Gnieźnieńskiego. 
Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 11-letni chłopiec, który został potrącony przez samochód w Szczytnikach Czerniejewskich.
W piątkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.
Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na zbycie samochodu, który przez kilkanaście lat służył kilku starostom oraz urzędnikom tej jednostki.
Nadejście zimowej aury, mimo zapowiedzi pogodowych docierających od środowego południa, zaskoczyło przede wszystkim kierowców. W kilkadziesiąt minut drogi na terenie powiatu pokryły się białym puchem.
Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w pierwszych godzinach po rozpoczęciu pierwszych tego sezonu opadów śniegu.
Strona 1 z 483

Ostatnio dodane