Policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Gniezna podejrzanego o usiłowania i kradzieże samochodów a także inne przestępstwa.
W środowy ranek na skrzyżowaniu dwóch dróg w gminie Łubowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 
Wczoraj policjanci gnieźnieńskiej „drogówki” zakończyli wzmożone działania w ramach ogólnopolskiej akcji ''Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo''.
Jeszcze w grudniu radni miejscy mają podjąć decyzję w sprawie ograniczenia przyjmowania nieszczepionych dzieci do publicznych przedszkoli oraz żłobków, podległych Urzędowi Miejskiemu.
Kiedyś stanowiły jedno z głównych źródeł informacji oprócz prasy. Dziś coraz więcej znika ich z krajobrazu miejskiego, jeden po drugim.
Po wyciągnięciu z pojazdu musiał być prowadzony przez policjanta - tak pijany był mężczyzna, który w piątkowy wieczór doprowadził do kolizji w centrum Gniezna.
poniedziałek, 09 grudnia 2019 14:07

Odpowiedź starosty na apel lekarzy

W odpowiedzi na apel lekarzy, który ukazał się w ubiegłym tygodniu, zarzucający staroście Piotrowi Gruszczyńskiemu nadużycia władzy, druga strona postanowiła odpowiedzieć w ten sam sposób.
W odpowiedzi na różne doniesienia w sprawie sytuacji finansowej Powiatu Gnieźnieńskiego, a także tego, jaki zakres oszczędności zamierza się wprowadzić w obecnej sytuacji, swoje zdanie na temat tej sprawy przedstawił Zarząd. 
Strona 1 z 445

Ostatnio dodane