Sekcja zwłok zmarłego mężczyzny, którego ciało ujawniono w minioną sobotę na os. Arkuszewo, nie pozwoliła na jednoznaczne określenie okoliczności jego śmierci. 
Młody kierowca nissana, który niedawno odebrał prawo jazdy, stracił je, a przy okazji nazbierał całą pulę punktów karnych.
Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie z dniem 17 maja 2021 r. delegował. asp. sztab. Jacka Grzybowskiego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie.
Długi czas oczekiwania oraz sprzeczne informacje co do szczepionek, które mają być dostępne - takie uwagi pojawiają się w kontekście kolejek do szczepień.
Wkrótce Szpital Pomnik Chrztu Polski nie będzie już hospitalizował osób z koronawirusem, tylko przyjmować będzie na obserwację.
poniedziałek, 17 maja 2021 10:42

Ostrzeżenie przed dużymi opadami deszczu

W poniedziałkowe popołudnie, wieczór i w nocy w naszym regionie istnieje możliwość wystąpienia intensywnych opadów deszczu połączonych z burzami.
Barierki przy nasypie, ustawione wzdłuż nowej ścieżki rowerowej przy ul. Kostrzewskiego, zostały tylko wsadzone do ziemi, bez żadnych fundamentów.
Praca w zawodzie wcale nie musi oznaczać, że trzeba skończyć z dalszym kształceniem. Warto jednak pomyśleć o doświadczeniu, które można zdobyć dzięki praktykom.
Strona 1 z 572

Ostatnio dodane