Jesteś tutaj:Sport Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

W ciągu kilkudziesięciu minut policjanci otrzymali od mieszkańców informację o tożsamości mężczyzny, który został uchwycony na monitoringu podczas popełnianej kradzieży.

środa, 28 września 2022 12:04

„Siódemka” doczeka się termomodernizacji

Kolejny budynek szkolny otrzyma dofinansowanie na termomodernizację. Tym razem z funduszy unijnych na taką inwestycję może liczyć Szkoła Podstawowa nr 7.

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży, dokonanej w sklepie ze sprzętem RTV i AGD, dokonanymi w okresie wakacyjnym.

środa, 28 września 2022 08:30

Potrzebna krew dla młodej mamy

Dla pacjentki, która trafiła do szpitala, potrzebna jest pomoc w postaci oddanych jednostek krwi. Pomóc może każdy oddając ją w punkcie krwiodawstwa.

środa, 28 września 2022 09:00

Leśnicy będą rozdawać sadzonki drzewek

Kolejna edycja akcji #sadziMY już w najbliższy czwartek i piątek. W siedzibie Nadleśnictwa Gniezno będzie można odebrać sadzonki.

Marta czekała na narodziny synka, kiedy w jednej chwili, kilka słów zniszczyło jej wszystkie plany i marzenia.

BMW, którego kierowca przewoził dwie kozy w tylnej części pojazdu, zostało zauważone na terenie Poznania.
Kilka dni po tym, jak padły deklaracje o planowanym możliwym zamknięciu szkół średnich w naszym regionie na okres 2 miesięcy, decyzja w tym zakresie została zmieniona.
wtorek, 27 września 2022 13:17

Nadchodzi kolejna Noc Bibliotek

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna serdecznie zaprasza do udziału w VIII edycji Nocy Bibliotek, która odbędzie się 1 października 2022r o godz. 17.00 w Filii nr 2 przy ul. Staszica 12a, pod hasłem „Z książką na dobre i na złe”.

Trwają prace przy remoncie chodnika, poprowadzonego wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 190. W najbliższym czasie powstanie także sygnalizacja świetlna.

Strona 1 z 946

Ostatnio dodane