Jesteś tutaj:Sport Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

piątek, 21 lutego 2020 15:05

Uroczysta gala 100-lecia II LO

II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki obchodzi stulecie rozpoczęcia swojej działalności. Z tej okazji dziś odbyła się uroczystość, która zgromadziła wielu absolwentów tej szkoły.

Realizacja największej inwestycji budowlanej w historii Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy nie mogła się odbyć bez uroczystego złożenia aktu, dokumentującego to wydarzenie.

piątek, 21 lutego 2020 12:23

Zderzenie w Lulkowie

W piątkowe południe na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z podróżujących został poszkodowany.

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na wykonanie przebudowy i zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Pustachowskiej, Półwiejskiej i Chłodnej.

piątek, 21 lutego 2020 09:23

Co na weekend 21 - 23 lutego?

W rozpoczynający się dziś weekend zaplanowanych zostało kilka wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz imprez. Poniżej przedstawiamy ich harmonogram.

Zapraszamy na nietypową wyprawę w przeszłość, w którą zabierze wszystkich miłośnik gnieźnieńskiej komunikacji miejskiej.

piątek, 21 lutego 2020 07:45

Wieczorny pożar w Skorzęcinie

W późnych godzinach wieczornych 20 lutego, strażacy zostali wezwani do pożaru, jaki wystąpił na terenie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

czwartek, 20 lutego 2020 13:04

Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok

Służby poszukują osób, które mogłyby pomóc w identyfikacji ciała odnalezionego w miniony wtorek po pożarze garażu na os. Tysiąclecia.

czwartek, 20 lutego 2020 11:42

1500 pączków od gospodyń Gminy Gniezno

Z pięciu kół gospodyń wiejskich przyjechało dziś do Urzędu Gminy Gniezno prawie tysiąc pięćset pączków, przygotowanych z okazji Tłustego Czwartku.

Zapraszamy na spotkanie z Filipem Falińskim, podróżnikiem, dziennikarzem i blogerem, który mimo młodego wieku odwiedził kilkadziesiąt  państw na świecie. 

Strona 1 z 552

Ostatnio dodane