Jesteś tutaj:Sport Po raz piętnasty przejdą powstańczy rajd
środa, 11 stycznia 2017 09:25

Po raz piętnasty przejdą powstańczy rajd

  mn

Już na początku stycznia po raz piętnasty drogami powiatu gnieźnieńskiego przejdzie Rajd Turystyczny organizowany z okazji 98. rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

Celem rajdu jest uczczenie tego historycznego wydarzenia, upowszechnienie turystyki i krajoznawstwa, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rozbudzanie zainteresowań naszą Małą Ojczyzną. Rajd organizowany jest przez oddział PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej, Klub Górski PTTK „Ornak” im. ks. Tadeusza Hanelta oraz Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Niechanowie, odbędzie się w sobotę 14 stycznia 2016 roku.

Uczestnicy wyruszą z Gniezna przez Las Miejski do Gurówka i dalej przez Goczałkowo do Niechanowa. Start rajdu rzy kościele pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana na os. Grunwaldzkim o godzinie 9:00

Zapisy do 12.01.2016r. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: 
http://gniezno.pttk.pl/wydarzenia/xv-rajd-powstania-wielkopolskiego

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane